Her ay farklı bir ünlü doğum günü getiriyor ve Kasım ayı da farklı değil. Bu, Hollywood'un en büyük isimlerinden bazılarının doğum ayıdır. Ryan Gosling ve Chrissy Teigen . İşte Kasım ayında doğduğunu bilmediğiniz diğer ünlüler.

Anna Faris, 22 Jump Street galasında siyah üst giyiyor

(DFree / Shutterstock.com)Anna Faris: 29 Kasım 1976'da Doğdu

Anna Kay Faris, Baltimore, Maryland'de doğdu, ancak ailesi, genç bir kızken, ailesi Washington, Edmonds'a taşındı. Faris liseden mezun olduktan sonra, İngilizce eğitimi aldığı Washington Üniversitesi'ne girdi. Oyunculuğa olan ilgisinin büyük bir sinema kariyeriyle sonuçlanacağını asla düşünmemiş olsa da, Faris kısa süre sonra kendini Los Angeles'ta yaşarken buldu ve 22 yaşında ilk büyük rolünü aldı. Korkunç Film . Sonraki devam filmlerinde üç kez daha tekrarladığı bir rol olan korku parodisinde ana karakter Cindy Campbell'ı oynadı. Faris de dahil olmak üzere birçok büyük filmde başrol oynamaya devam etti. Beni bu gece eve götür nerede tanıştı şimdi eski kocası Chris Pratt , bir oğlunu paylaştığı. İkili boşanmalarını 2018'de tamamladı. Şu anda Faris, görüntü yönetmeni Michael Barrett ile nişanlanıyor.

Spike TV etkinliğinde sarı, straplez bir elbise giyen Chrissy Teigen

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Chrissy Teigen: 30 Kasım 1985'te Doğdu

Amerikalı süper model Chrissy Teigen, Utah Delta'da doğdu, ancak ailesi California, Huntington Beach'e yerleşmeden önce birkaç kez taşındı. Teigen orada bir sörf mağazasında çalıştı ve burada giyim şirketi Billabong için de modellik yaptı. Sonunda bir fotoğrafçı tarafından keşfedildi ve kariyerine süper model olarak başladı. Çok yetenekli olduğunu kanıtlayan Teigen, modelleme kariyerini bir televizyon kişiliği haline getirerek, birçok popüler şovu ağırladı. Eğlenceyi Getirin ve Lip Sync Savaşı . O da iki yemek kitabı yazılmış ve kendi tencere serisini piyasaya sürdü. Teigen şu anda şarkıcı / söz yazarı John Legend ile evli ve ikisi iki çocuğu paylaşıyor.

Siyah bir elbise giyen Goldie Hawn bir film galası için geliyor

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Goldie Hawn: 21 Kasım 1945'te Doğdu

Efsanevi oyuncu Goldie Hawn Washington, DC'de doğdu ve erken bir zamanda eğlence yeteneği olduğunu gösterdi, bu da ebeveynlerinin onu 3 yaşındayken dans dersine koymasıyla sonuçlandı. Dans becerileri, kariyerinin başlangıç ​​noktası olacaktı ve ülke genelinde Kaliforniya'ya taşınmasının nedeni buydu. Kısa süre sonra, Hawn’ın oyunculuk becerileri ön plana çıkmaya başladı ve rolüyle uluslararası üne kavuştu. Rowan ve Martin’in Gülüşü , klişe bir 'aptal sarışın' oynadığı yerde, komedi becerileri ve gösterişli performansları onun dışında bir şey olduğunu kanıtladı. Hawn, popüler TV rolünü birkaç on yıla yayılmaya devam eden kazançlı bir film kariyerine dönüştürdü.

Sean Combs, Met Gala

(Sky Cinema / Shutterstock.com)

Sean 'Diddy' Combs: 4 Kasım 1969'da Doğdu

'Puff Daddy', 'P Diddy', 'Puffy' olarak biliniyordu ve şu anda sadece 'Diddy' olarak biliniyordu, ancak doğdu Sean John Taraklar Harlem'de. Liseden sonra, Combs iş hayatında uzmanlaştığı Howard Üniversitesi'ne devam etti, ancak ikinci yılında okulu bıraktı. Müzik endüstrisine, 1993 yılında kovulmuş olmasına rağmen, Uptown Records için stajyerlik yaparak başladı. Bu, Combs'un hayallerinin peşinden gitmesini engellemedi ve kısa süre sonra kendi plak şirketi Bad Boy Entertainment'ı kurdu. The Notorious B.I.G'nin yardımıyla Combs etiketi başarıya dönüştürdü. 1997'de Combs kendi rap kariyerine başladı ve ilk albümünü çıkardı. Çıkış yok aynı yıl. Bu, Combs'un üzerinde çalıştığı diğer birçok proje gibi anlık bir başarıydı ve albüm yayınlanmadan kısa bir süre önce öldürülen Biggie'ye ithaf edilen single 'Seni Özleyeceğim' i içeriyordu.

Tyga, amfAR Gala Cannes

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Tyga: 19 Kasım 1989'da Doğdu

Micheal Ray Stevenson, ancak daha çok Tyga sahne adıyla tanınan, Compton, California'da Vietnamlı bir anne ve Jamaikalı bir babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Tyga ilk mixtape'ini 2007'de çıkardı. İlk stüdyo albümünü çıkardı, Giriş Yok , bir yıl sonra. Aynı yıl daha sonra Tyga, Cash Money Records'un bir yan kuruluşu olan Lil Wayne’in Young Money Entertainment ile sözleşme imzaladı. Müziği, hit şarkısı 'Taste' gibi çok popüler olsa da, birçok kişinin dikkatini çeken şey kişisel ilişkileriydi. 2011 yılında Tyga, bir oğlunu paylaştığı Blac Chyna ile çıkmaya başladı. İlişki 2014'te sona erdi ve kısa bir süre sonra, söylentiler, rapçinin ilişkilerinin başlangıcında yaklaşık 16 yaşında olan gerçeklik yıldızı Kylie Jenner ile çıktığını yaymaya başladı. Jenner 18 yaşına bastıktan sonra ikisi oldu resmi bir çift Ancak 2017'de ilişkilerini sonlandırdılar.

Ryan Gosling, 75. Venedik Film Festivali

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Ryan Gosling: 12 Kasım 1980'de doğdu

Kanada'da doğmuş olmasına rağmen, Ryan Gosling Hollywood yıldızı olacaktı. Oyunculuğuna Disney’de kadro üyesi olarak erken başladı. Mickey Mouse Kulübü 1993'ten 1995'e kadar Orlando, Florida'ya taşınmasına neden oldu. Gösteri iptal edildikten sonra, Kanada'ya geri döndü ve burada aile eğlencesinde birkaç başka rol üstlendi, ancak sonunda televizyondan ziyade filmde bir kariyer için çalışmayı seçti. Bu hareket akıllıca oldu, çünkü 2004'te şimdiye kadarki en büyük rolünü aldı. Defter Kanadalı Rachel McAdams'la karşısında. Film, Gosling'i görece bilinmeyen bir ev isminden başlattı.

neue Kinder auf Blocknamen
Josh Duhamel, The Lego Movie 2: The Second Part galasında birkaç ceket giymiş

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Josh Duhamel: 14 Kasım 1972'de Doğdu

Josh Duhamel, Minot, Kuzey Dakota'da doğdu. Liseden sonra, Minot Eyalet Üniversitesi'ne girdi ve dişhekimliği okuluna gitmeyi planladı, ancak lisans derecesini kazanamadığı için sadece birkaç krediyi bıraktı. Kısa süre sonra kendisini tuhaf işlerde çalıştığı ve faturaları ödemek için model aldığı Kaliforniya'da buldu. Christina Aguilera’nın “Genie In A Bottle” videosu da dahil olmak üzere birçok müzik videosunda yer aldı. Sonra pembe dizide bir rol aldığında büyük molası geldi. Tüm Çocuklarım Leo du Pres olarak. Duhamel'in yıldızı yükselmeye devam etti ve rol aldı Transformers ve serinin diğer üç devam filminde yer aldı. 2009'dan itibaren kadın şarkıcı Fergie ile evliydi. boşanmaları sonuçlandı Eski eşler bir oğlunu paylaşıyor.

David Schwimmer bir yardım etkinliğinde koyu renk bir takım elbise giyiyor

(DFree / Shutterstock.com)

David Schwimmer: 2 Kasım 1966'da Doğdu

David Schwimmer, New York'ta doğdu, ancak ailesi kısa süre sonra Doğu Kıyısı'nı Batı için takas etti ve küçük bir çocukken Los Angeles, California'ya taşındı. Liseden mezun olduktan hemen sonra oyunculuk kariyerine devam etmek istese de ailesi onu ikna etti. önce üniversiteye gitmek . Chicago'daki Northwestern Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Schwimmer, Lookingglass Theatre Company'yi kurdu ve küçük parçalar toplamaya başladığı güneşli Kaliforniya'ya geri döndü. Sonunda bu küçük roller daha büyük rollere dönüştü ve Schwimmer’ın 1994’te büyük bir çıkış yapmasına neden oldu. inek Ross Geller 90'ların popüler sitcom'unda, Arkadaşlar .

Whoopi Goldberg, Tribeca Film Festivali

(Sam Aronov / Shutterstock.com)

Whoopi Goldberg: 13 Kasım 1955'te Doğdu

Sahne adı boğmaca yastığından geliyor olsa da, Whoopi Goldberg Manhattan'da Caryn Elaine Johnson olarak doğdu. Liseden ayrıldıktan sonra Goldberg, bir tiyatro grubuna katılmadan önce bir dizi tuhaf işte çalıştığı Kaliforniya'ya taşındı. Sonunda 80'lerde New York'a geri döndü ve sonunda Steven Spielberg tarafından keşfedildi ve aynı adlı romana dayanan dönem dramasında başrolü oynadı. Mor renk . Goldberg’in oyunculuk kariyeri bu deneyim sayesinde yükseldi ve şu gibi filmlerde başka birçok kazançlı rol üstlendi. Hayalet ve Kardeş Yasası Her ikisi de ona birçok ödül kazandırdı. Goldberg şu anda bir ev sahipliği yapmaktadır Görünüm sık sık nerede arkadaşça çatışmalar var yardımcı ev sahipleriyle.

Scarlett Johansson, Venedik Film Festivali

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Scarlett Johansson: 22 Kasım 1984'te Doğdu

Scarlett Ingrid Johansson Manhattan doğumlu bir başka oyuncu. Johansson, küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmaya kararlıydı ve zanaatını uygulamak ve bilemek için Lee Strasberg Tiyatro Enstitüsü'ne kaydoldu. 1998'de ilk büyük çıkışından önce film ve televizyonda birkaç küçük rolü vardı. Atlara Fısıldayan Adam . Yetişkinliğe girerken kariyerini büyütmeye devam etti, başrol oynadı. Çeviride Kayıp ve İnci Küpeli Kız . Bu kadar çok doğal yetenekle Johansson'un kariyeri, özellikle Marvel Sinematik Evreni'nde Kara Dul olarak rol aldıktan sonra ilerlemeye devam etti. süper kahraman hareketlerinin birçoğunda görünmek destekleyici bir karakter olarak.